12 Δεκέμβριος 2019

RSS Facebook Twitter

Διαβάστε επίσης

Κυριακή, 17 Νοέμβριος 2019 08:15

Τα ματς της Κυριακής - Τι δείχνει η τηλεόραση

Η μονομαχία του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Ντομινίκ Τιμ στον τελικό του ATP Finals, η αναμέτρηση του Περιστερίου με τον ΠΑΟΚ, για τη Basket League και οι αγώνες των προκριματικών του Euro 2020 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς - Μπρούκλιν Νετς NBA μπάσκετ

02:05 Eurosport 1 WTCR Μηχανοκίνητα

02:05 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS23 Coramba 2 Αυστραλία

02:50 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS24 Lower Bucca 2 Αυστραλία

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Γιαν Μπλάχοβιτς - Ρονάλντο Σόουζα

04:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2019 πίστα SS25 Wedding Bells 2 Power Stage Αυστραλία

04:45 Eurosport 1 WTCR Μηχανοκίνητα

09:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 Μηχανοκίνητα

09:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 Μηχανοκίνητα

10:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 Μηχανοκίνητα

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης Νίκαιας – Δράμα Handball Premier χάντμπολ

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Εστουντιάντες Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

14:00 Eurosport 2 Φάση ομίλων Κέρλινγκ

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20 μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

14:45 Eurosport 1 Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

14:45 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Ανόβερο Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 Φάση ομίλων Κέρλινγκ

15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Καλαμάτα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ VTB United League μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λουξεμβούργο – Πορτογαλία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD   Σερβία – Ουκρανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΠΑΟΚ Basket League  μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Play1 Ελλάδα (Γ) - Ισλανδία (Γ) Μπάσκετ

17:45 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Ανόβερο Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

19:00 ΕΡΤ Sports HD - COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κόσοβο – Αγγλία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία – Τσεχία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο  Τσιτσιπάς-Τιμ Τελικός τένις

20:45 Eurosport 1 Όπεν Β. Ιρλανδίας   Σνούκερ

21:00 Eurosport 2 ISL Ουάσινγκτον Κολύμβηση

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μολδαβία - Ισλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αλβανία – Γαλλία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ανδόρα – Τουρκία Euro 2020 – Προκριματικά ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD NASCAR Cup Series 2019 Homestead Miami Ford EcoBoost 400

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φλόριντα Γκέιτορς – Κονέκτικατ NCAA 2019 – 2020 μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς - Μπόστον Σέλτικς NBA μπάσκετ

23:50 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 Ποδόσφαιρο

blog comments powered by Disqus
thesspress

thesspress

[email protected]